بهترین شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد

همیشه این سوال ذهن همشریان عزیز را درگیر می کند که اگر تصمیم دارند فضایی را بازسازی کنند و یا طراحی دکوراسیون داخلی انجام دهند چه انتخابی برای مهندسین طراح معمار و دکوراسیون داخلی خود انجام دهند. در کار های خلاقانه همیشه مردم به دنبال بهترین ها هستند تا بتوانند بهترین کار خلاقانه  را از آن پروژه خود کنند.

برای اینکه بگوییم بهترین شرکت طراحی معماری و دکوراسیون در مشهد چه کسی است واقعا بی انصافی کرده ایم زیرا در این باره واژه بهترین به خیلی از موارد بستگی دارد که شرکتی ممکن است آن را اجرا کند و شرکتی آن را اجرا نکند.

برای همین ما می توانیم بگوییم که یک شرکت برای اینکه پروژه شما را به نحو احسنت در همه فاز های مورد نظر به خوبی طراحی و نظارت و اجرا کند، باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا انتخاب برای شما راحت تر باشد.

از دیدگاه صاحب نظران و متخصصان طراحی معماری و دکوراسیون داخلی شرکتی بهترین است که دارای ویژگی های زیر باشد( البته باید بدانیم که مسائلی که مطرح می کنیم بصورت کلی است و قطعا جزییات بیشتری را یک مجموعه برای بهترین بودن لازم دارد که ما به مواردی اشاره می کنیم که مهم ترین ها هستند)

 

1- متخصص و دانش آموخته رشته معماری و طراحی دکوراسیون داخلی:

هیچ وقت نمی شود یک مهندس برق حتی اگر خلاق هم باشد و ذوق هنری داشته باشد بتواند نظریه تخصصی در مورد طراحی و اجرای یک پروژه معماری و دکوراسیون داخلی بدهد ، او می تواند ایده خود را مطرح کند اما تا زمان اجرا ممکن است ایده او مشمول تغییرات زیادی گردد. پس در این حالت زمان را از دست داده ایم اگر از ابتدا به متخصصین این امر مراجعه کنیم زودتر به نتیجه می رسیم.

2- خلاقیت و ذوق طراحی اصولی:

اگر شما متخصص طراحی معماری داخلی باشید و فقط با اصول آشنایی داشته باشید و مهارت شما فقط در این مورد باشد برای کار معماری و دکوراسیون داخلی به تنهایی نمی توانید آرمان های ذهنی مشتریان را برآورده کنید. مهندسین معماری داخلی باید ذوق و خلاقیت ماهرانه ایی داشته باشند یعنی بتوانند فضا را به بهترین حالت ممکن طراحی کنند با در نظر گرفتن کاربری مخصوص آن.

3- قدرت نظارت و داشتن دانش آن : 

وقتی کاری متعلق به شما است یعنی شما به عنوان یک شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی صاحب اثر آن طرح و ایده هستید ترجیحا کار را شما بهتر می شناسید پس نتیجتا باید آن را خودتان اجرا کنید اگر شما فقط شرکت طراح هستید بهتر است مبحث نظارت بر اجرا را داشته باشید تا کار شما در دید مشتری  در زمان اجرا تغییر نکند و بصورت اصولی اجرا شود.

4- اجرای با کیفیت :

پروژه های طراحی داخلی در زمانی که با کامپیوتر طراحی می شوند و رندر گرفته می شوند تا به کشتری نشان داده شود بسیار تمیز و زیبا و شکیل است، و عملا نقصی ندارد در زمان اجرا مشکلات پیش بینی نشده ایی اعم از نیروی اجرایی کم تجربه و کیفیت مصالح و … ممکن است خود را نشان دهد. بهتر است شرکت تضمین کیفیت را با دانش خود به مشتری اعمال کند. همیشه برای این کار به نظریات مشتریان قبلی آن شرکت رجوع کنید.

5- تحویل به موقع:

 

در موارد بالا مثال هایی زدیم که امیدوار هستیم در همه مجموعه ها رعایت گردد.شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی با سال ها تجربه طراحی و نظارت و اجرا در مشهد و تهران و امارات توانسته رزومه قوی جمع کند تا مشتریان با اعتماد پروژه خود را محول کنند و شرکت معماری داخلی کارمانی از صفر تا صد را بر عهده بگیرد.

interior design

3 پاسخ
 1. حسن تیرانداز
  حسن تیرانداز گفته:

  سلام بکار گیری پله های پیچ چه خاصیتی دارد )چراخانه هایی که پله گرد دارند گرونتر با شکوهتر وبا عظمت تر هستند?

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام
   پله های گرد به لحاظ اجرا پیچیدگی خاصی دارند و ضمن اینکه از نظر بصری متفاوت هستند

   پاسخ
 2. حسن تیرانداز
  حسن تیرانداز گفته:

  بله مایلم اینجانب حسن تیراندازسازنده پله هی گرد هتل درویشی وپارس واکثر هتلهای بین المللی مشهد هستم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =