طراحی و بازسازی

بازسازی منازل و آپارتمان ها و همچنین بناها و خانه های کلنگی یکی از مواردی است که اکثرا برای متعادل کردن هزینه ها ، از این مورد استفاده می کنند و متقاضی بازسازی هستند.

بازسازی منزل و یا محیطی که در آن هستید می تواند با تغییرات اندکی , تحول بصری بزرگی را ایجاد نماید.

در پاره ای از موارد بازسازی و زیباسازی به صرفه تر و زود بازده تر است که البته این امر با مشاوره مهندسان معماری صورت می گیرد. برای برخی از اماکن و ساختمان ها بازسازی در سطح و الویت دیگری قرار بگیرد.

بازسازی ساختمان

هر ساختمانی که برای کاربری های مختلف از آن استفاده می شود بعد از مدتی از ساخت بنا نیاز به زیباسازی و بازسازی دارد این بازسازی گاهی برای تقویت بنا هست و گاهی برای زیباسازی که بصورت ظاهری اتفاق می افتد.

گاهی این تعمیرات اساسی است و نیاز به بازسازی ساختمان و نوسازی آن احساس می شود. هرچند که بازسازی فقط محدود به ساختمان های قدیمی و سالخورده نمیشود. گاهی ما نیاز داریم فضای زندگی و دکوراسیون منزل یا مغازه و دکوراسیون داخلی محل کارمان به صورت اساسی تغییر کند و حتی چیدمان داخلی فضاها با برداشتن دیواری یا گذاشتن پارتیشنی، تغییرات سقف و کف، نورپردازی و … چهره ای نو به خود بگیرد و یا حتی کاربری آن تغییر کند.

 بازسازی شامل چه مواردی می شود:

 • طراحی مجدد با همان پلان و سطح زمین فعلی :

در این نوع بازسازی صاحبان پروژه مایل هستند که به سازه های اصلی دست نخورد و با یک رولوه کار و پلان فعلی , طراحان معماری داخلی, طرح جدیدی را با درخواست های جدید کارفرما ارائه دهند. به طور مثال آسپزخانه فضای کوچکی دارد و یا اتاق خواب ها, در این موقع مهندسان با طراحی خلاقانه دسترسی و فضاسازی را برای کارفرما طراحی و اجرا می نمایند.

 • ساخت و بازسازی در اصل بنا:

در این مورد کارفرما مایل است کل بنا را مجدد طراحی و اجرا نماید که در این مورد میتواند خواسته های کارفرما طبقه بندی گردد که شامل هزینه های بالاتری نسبت به حالت اول است، البته این مورد باید توسط مهندسین بررسی گردد.

 • بازسازی و نوسازی تجهیزات و متریال ها:

این مورد بازسازی بسیار سطحی است طوری که کارفرما فقط می خواهد به طور مثال شیر آلات, کاغذ دیواری های خانه, بافت کف مکان و یاکابینت ها را و … تغییر دهد که این بازسازی در جهت زیباسازی و همچنین بسیار ارزان و سطحی است.

بازسازی بسیار مورد تقاضا و درخواست صاحبان پروژه و کارفرمایان است بنا به این دلایل:

 • بازه زمانی کمی را در بر میگیرد و کارفرما زود به نتیجه حتصله می رسد.
 • هزینه کمتری را در تغییر دکوراسیون در بر میگیرد.
 • تغییرات چشمگیر است و سبب میشود احساس رضایت در کارفرما ایجاد شود.

 

بازسازی توسط گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی 

شرکت کارمانی با بیشتر از دو دهه فعالیت طراحی و اجرای پروژه های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی پیشرو در ارائه خدمات است . کارمانی در نمونه کارهای خود بالغ بر بالای 1000 پروژه بازسازی در زمینه بازسازی منازل مسکونی و آپارتمان های مختلف و اماکن تجاری واداری , چه در زمینه طراحی و چه در زمینه اجرا دارد.

 

جهت مشاوره بازسازی و زیباسازی میتوانید با کارمانی تماس حاصل فرمایید .

 

مقالات زیر جهت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود:

بازسازی در مشهد

هزینه های بازسازی در مشهد

 

19 دیدگاه دربارهٔ «بازسازی»

  1. جهت اطلاع از فرایند طراحی و برداشت پلن و … لطفا با شماره تماس های شرکت ارتباط بگیرید واحد فروش و مشاوره شما را راهنمایی می کنند.

  1. در بحث بازسازی و دکوراسیون داخلی برای اینکه هزینه ها مدیریت شوند و دوباره کاری نباشد باید برای زیرساخت ها با متخصصان همان امر ارتباط بگیرید
   برای نم زدگی ابتدا اقدام کنید سپس بازسازی و زیبا سازی

  1. سلام
   این امر نیاز به بازدید از محل دارد زیرا هر مکانی ایده های خاص خود ان مکان را دارد و باید برای همان مکان نظر و ایده پردازی کرد

 1. نمایشگاه ماشین

  میخوام مشاوره معماری داخلی بگیرم
  سایتتون عالیه
  یه فروشگاه قدیمی دارم که میخوام بازسازی بشه

 2. بازسازی منزل قدیمی من رو این شرکت انجام دادند شبانه روزی زحمت کشیدن و من شاهد بودم که تمام توان وانرژی شون رو با عشق به کارشون برامون میزارن
  لازمه تشکر و قدردانی داشته باشم از این مجموعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 11 =

به بالای صفحه بردن