شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی یکی از قدیمی ترین شرکت های است که فعالیت خود را از مشهد شروع کرده است. کارمانی گروهی از نیروهای متخصص و خلاق و مهندسین را گرد هم آورده است تا بتواند با کار گروهی و تیمی از مجرب ترین افراد حاذق و خوش ذوق و همچنین دارای دانش بهترین کار را نزد مشتریان ارائه دهد.
اهداف شرکت معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی ارائه کار به روز و خلاق و همچنین با کیفیت اجرایی است.
ما معتقد هستیم کاری که با هنر سر و کار دارد باید بسیار زیبا ارائه گردد تا حس زیبایی شناسی را برانگیخته کند.
گروه کارمانی با تکیه بر توان الهی و اندیشه بلند نسبت به این موضوع کار خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز کزده است و هم اکنون توانسته رزومه ایی قدرتمند را برای خود بوجود آورد.interior-design-office-space
گروه کارمانی فعالیت خود را در مشهد آغاز کرده است و در شهرهای مختلف ایران خدماتی شایسته ارائه داده است و با تلاش و کوشش پایدار و تاکید بر کیفیت خدمات طراحی معماری و نظارت و اجرا توانسته است حوزه کار خود را گسترش دهد و به خارج از مرز های ایران از جمله امارات و دبی و قطر خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی را ارئه دهد
گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی می تواند خدمات طراحی معماری داخلی و هچنین نظارت بر اجرا را برای پروژه شما از صفر تا صد اجرا نماید .
ما برای وقت و نظریات و سلیقه های مشتریانمان ارزش بسیاری قائل هستیم و تلاش می کنیم کاری را ارائه دهیم که خود بیان گر این تعهد و احساس باشد.

 

 

مشاوره طراحی معماری و دکوراسیو داخلی