دکوراسیون داخلی کم هزینه

دکوراسیون داخلی کم هزینه

گاهی برای تغییرات دکوراسیون باید مناسب با بودجه مورد نظرمان اقدام کنیم و هزینه های بالای دکوراسیون داخلی سبب می شود که از این امر کناره  گیری کنید, اما اگر مشاور طراح دکوراسیون داخلی داشته باشید می توانید با ایده پردازی های خلاقانه و هزینه کم بهترین دکوراسیون را داشته باشید.

در معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی در مشهد بخشی وجود دارد که به شما مشاوره هایی با بودجه محدود می دهد و شما می توانید از این خدمات استفاده کنید.

اما بصورت کلی راه حل هایی هم بصورت خودکفایی وجود دارد تا بتوانید از خلاقیت خود استفاده کنیدو تغییراتی کوچک دهید و نتیجه شگرف آن را ببینید.

در زیر تصاویر را ببینید:

 

دکوراسیون ارزان

 

در این تصویر با قرار گیری چند جعبه چوبی ، بازی با احجام و تورفتگی ها و بیرون آمدن های احجام و یک رنگ متفاوت توانسته زیبایی بصری را ایجاد کند.

 

دکوراسیون ارزان

در این تصویر میبینیم که با چند بلوکه سیمانی , قسمتی از فضای سبز منزل را با بکارگیری خلاقانه احجام ، زیبا سازی صورت گرفته است.

و مطمئنا جز خلاقیت هزینه مازادی انجام نداده است.

 

دکوراسیون ارزان

گاهی تصور میکنیم حتما باید کاغذ دیواری خیلی گران قیمتی تهیه کنیم تا بتوانیم قسمتی از نشیمن یا اتاق خواب را متحول کنیم.این تصویر بیان گر این است که با یک جارو میتوان دیوار را  طوری رنگ آمیزی کرد که سبب توجه بصری گردد. تصویر گویا است.

دکوراسیون ارزان

جعبه های میوه که در تعداد زیاد و ارزان قیمتی یافت میشود باکمی وقت گذاشتن و رنگ آمیزی میتوان آن را تبدیل به شلف های دیواری کرد.

ایده های خلاقانه ای که هزینه چندانی ندارند، چیزی است که بیشتر مردم به دنبال آن هستند. تقریبا همه ما دوست داریم هر چند وقت یکبار دکوراسیون خانه خود را تغییر دهیم.

 اما با این وضع گرانی وسایل خانه، نمی توان به راحتی این کار را انجام داد. اما برای ایجاد تنوع همیشه هم لازم نیست پول زیادی هزیه کنید. گاهی با چند تغییر ساده و تقریبا ارزان، می توان روح تازه ای به خانه بخشید.

مقالات مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هشت =

به بالای صفحه بردن