طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی دفتر کار همیشه یکی از مسایلی است که صاحبان کسب و کار بنا به دلایل زیادی به آن فکر می کنند. دلایلی از جمله بازدهی بیشتر کارمندان رضایت و جلب توجه مراجعه کنندگان و در نهایت آرامش خودشان.

طراحی دکوراسیون شرکت ها و دفاتر کار به بخش های مختلفی بر میگردد مانند:

طراحی معماری داخلی  لابی ( اتاق انتظار) :

در این قسمت از شرکت و دفتر کار باید بهترین ایده خلاقانه طراحی و اجرا شود ، چون تنها قسمتی است که در بدو ورود مخاطب را جذب خود می کند. در تصاویر زیر نمونه هایی از لابی را مشاهده می کنیم :

طراحی داخلی اتاق انتظار و لابی

طراحی داخلی اتاق انتظار و لابی

 

طراحی معماری داخلی اتاق کارکنان و کارمندان :

طراحی معماری اتاق کارمندان و کارکنان شرکت برای مدیریت بسیار مهم است چون کارمندش باید در آرامش فکری و جایگاه خوبی باشد زیرا بازدهی کار را بیشتر می کند در این موارد می توانیم به شرکت گوگل و اتاق کارهایی که برای کارمندان خود طراحی کرده اشاره کنیم زیرا اعتقاد آنان بر این باور است که نیروی کاری باید بسیار فرندلی و راحت باشد تا بازدهی و توان کار بالا رود.

در زیر تصاویری از طراحی معماری و دکوراسیون داخلی اتاق کارمندان در دفتر کار را مشاهده می کنید:

طراحی داخلی اتاق کارمندان

طراحی داخلی اتاق کارمندان

 

طراحی معماری داخلی اتاق مدیریت :

در نهایت از مجموعه طراحی دفتر کار قسمت طراحی معماری داخلی اتاق مدیریت است که باید با قسمت های دیگر تفاوت زیادی داشته باشد تا سطح جایگاه آن معلوم باشد. اتاق مدیریت چون محل عقد قرارداد ها و حتی جلسات مهم کاری و تجاری است باید بسیار هوشمندانه توسط طراحان معماری کار شود.

طراحی شرکت و دفتر اداری

طراحی شرکت و دفتر اداری

شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی در مشهد بصورت تخصصی تیمی را مجزا برای طراحی دفتر کار و شرکت های تجاری اختصاص داده است نمونه کار های فراوان در این مورد بیان گوی قدرت کار این شرکت است که از طراحی و نظارت و  اجرا توانسته بهترین کیفیت کاری را خروجی دهد.

 

( تمامی تصاویر بالا متعلق به نمونه کارهای واقعی شرکت کارمانی میباشد)

مقالات مشابه

1 دیدگاه دربارهٔ «طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 7 =

به بالای صفحه بردن