عناصر دکوراسیون داخلی در معماری

عناصر دکوراسیون داخلی , شامل موارد زیادی هستند. به این مفهوم که شما با هر عنصر و هر شی خاصی میتوانید در جهت زیبا سازی محیط مورد نظر اقدام نمایید.

شاید یک گلدان ساده روی یکی از میز های کنسول کنار دیوار بتواند کلا زیبایی بصری را تغییر دهد. یا یک نورپردازی بسیار حرفه ایی بتواند محیط را تغییر دهد.

اینگونه تغییرات دکوراسیون که بتواند چشم گیر باشد, عموما توسط افراد هنرمند و مهندسان طراحی داخلی صورت میگیرد, زیرا هم دید هنری دارند و هم دید تکنیکی به صورتی که از تلفیق هنر و علم مهندسی میتوانند اثرات معماری داخلی زیبایی را ایجاد کنند.

معماری و دکوراسیون داخلی ممکن است , از عناصر ساده و المان های خاص,یک اثر بصری را ایجاد کند اما آنچه که مهم است تکنیک های علمی و محاسبات تخصصی هم هست که باید آن را تلفیق هنر کرد.

در این مقاله برای شما ویدئویی آماده کردیم که شما خواهید دید با عنصر چوب چه اثر جالبی ایجاد شده است که بر اساس نگاه هنری ، تکنیک محاسبه و علمی و کاربردی است.

در معماری و دکوراسیون داخلی آنچه که مهم است بحث کاربردی بودن است, فضا ها باید به گونه ایی طراحی شوند که کاربرد فراتر از حالت معمولی خود داشته باشند. معماری و دکوراسیون داخلی برای بهبود عملکرد ها ایجاد میشود.

یعنی ما معمولا فضایی داریم که شاید بصورت بهینه از آن استفاده نمی کنیم, اما با ورود یک نگاه مهندسی به فضا و تلفیق هنر کاربرد آن فضا صد چندان میشود.

گروه معماری و طراحی داخلی کارمانی با استفاده از تیمی مجرب و مهندس های به نام و توانا , توانسته است این امر مهم را محقق نماید.

در کارمانی , هر طرحی بر اساس منطق و کاربرد و محاسبه انجام میشود تا مشکلی بعد از اجرای طرح گریبان گیر صاحب پروژه نگردد.

در زیر ویدئویی کوناه از ساخت یک عنصر معماری داخلی مشاهده میکنیم که قابلیت انعطاف دارد و میتواند در هر جایی استفاده شود:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 13 =