معرفی آثار جهانی معماری (فرانک لوید رایت)

در سری مقالات جدید در واحد بلاگ شرکت معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی میخواهیم به معرفی آثار جهانی معماری و معماری داخلی در  بپردازیم.

با توجه به اینکه کاربران در کامنت های ارسالی که معرفی سبک های معماری و آثار معماری برگزیده جهان را درخواست داده بودند واحد بلاگ و تولید محتوای شرکت تصمیم به این گرفت که پاسخ درخواست ها را رسیدگی کند و به تهیه این آثاردر مقالات بپردازد.

در این مقاله به زندگی و آثار فرانک لوید رایت میپردازیم.

 

بصورت خلاصه:

فرانک لوید رایت بزرگترین معمار قرن ۲۰ آمریکا. نابغه ای که هرگز چشمه فیاض قریحه اش به خشکی نگرایید.مسلما درک شخصیت وی تاثیر بسیاری در فهم کارهای بی نظیرش دارد ٬سراسر زندگی رایت با تراژدی٬تهمت و شایعه همراه است .
فرانک لوید رایت (Frank Lloyd Wright ) زاده ۸ ژوئن ۱۸۶۷ – درگذشته ۹ آوریل ۱۹۵۹)، مشهورترین معمار تاریخ آمریکا است. او معمار، طراح داخلی و نویسنده آمریکایی است که بیش از هزار بنا و سازمان طراحی کرده و پانصد ساختمان را کامل کرده است.

معرفی آثار جهانی معماری (فرانک لوید رایت)

معرفی آثار جهانی معماری (فرانک لوید رایت)

 

آن دسته از معماران اروپایی که رهبری نهضت نو را در آن قاره به عهده داشتند به سرعت معنای کارهای رایت را یافتند به سال 1908 ” کونو فرانکه ” استادی آلمانی که جز برنامه مبادلات فرهنگی دو کشور آلمان و آمریکا در دانشگاه هاروارد زیبایی شناسی تدریس میکرد رایت را ملاقات کرد و نتیجه این دیدار کتاب قطوری در باره رایت به زبان آلمانی شد . که به سال 1910 در آلمان منتشر شد کتاب کوچکتر دیگری از همین نویسنده به سال چاپ شد که 1 تعداد فراوانی از این کتاب به فروش رسید و این دو کتاب مقدمه آشنایی اروپائیان با کار رایت شد بی مناسبت نیست که یاد آور شویم که کتاب نخستین به دلیل جامع بودن خود تاکنون بی نظیر مانده.

در ادامه شما را دعوت میکنم که فایل کامل را در زیر مطالعه فرمایید:

<<<فرانک لوید رایت>>>

 

در پایان از شما بزرگواران و همراهان کارمانی خواهشمندیم ما را از نظرات خود آگاه سازید. ضمن اینکه میتوانید مطالب و موضوعات درخواستی خود را ارسال کنید تا واحد بازاریابی دیجیتال و مدیریت محتوای کارمانی آن را تولید کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 7 =