هزینه بازسازی آپارتمان در مشهد و یا هر شهر دیگری مساله ایی است که برای شروع تغییر و بازسازی در تصمیم گیری این تغییر موثر است. تمامی افرادی که میخواهند منزل و یا آپارتمان قدیمی خود را بازسازی کنند و تغییر دکوراسیون بدهند با مساله بودجه و هزینه درگیر هستند.

 هزینه بازسازی آپارتمان در مشهد

مساله قیمت و هزینه در بازسازی آپارتمان و منازل و اماکن مختلفی که قرار است بازسازی شود اولین قسمت تصمیم گیری است که به عوامل گوناگونی مرتبط است.

عوامل موثر در تعیین قیمت و هزینه بازسازی آپارتمان

 • اقدامات درخواستی کارفرما
 • سبک طراحی
 • سبک اجرا
 • متریال های مورد استفاده
 • زمان اجرا

اقدامات درخواستی کارفرما

این مساله بسیار در سرنوشت هزینه های بازسازی و هزینه های دکوراسیون داخلی اهمیت دارد. هر تغییری شامل هزینه های متفاوتی می شود.

گاهی کارفرما فقط میخواهد تغییرات کوچکی دهد و گاهی برای بازسازی منزل خود کل بنا را می خواهد دچار تحول کند این امر در مساله قیمت خیلی موثر است.

در این بین کاری که مهندسین معمار و طراح داخلی انجام میدهند بهینه کردن فضاسازی با توجه به بودجه مشتری برای بازسازی منزل و یا آپارتمان خود.

در پروژه ایی بازسازی درمشهد با بازسازی با تهران یا شهرهای دیگر فرقی ندارد زیرا متریال ها و استاندارد ها کاملا مشخص است.فقط حجم درخواست ها متفاوت و متغیر است که در مساله قیمت گذاری موثراست.

به طور مثال دریک پروژه بازسازی منزل یا آپارتمان, کارفرما می خواهد فقط ظاهر را مانند دیوارها , کف پوش ها و سقف تغییر دهد که دراین حالت با کاغذ دیواری و انتخاب کف پوش و طراحی سقف و … مشکل با هزینه ایی معمولی وپایین حل میشود.

مساله اینجاست که کارفرما بخواهد کل بنا را بریزد و پلان را تغییر دهد که خوب مطمئنا این بازسازی شامل هزینه های مازاد است.

 هزینه بازسازی آپارتمان در مشهد

سبک طراحی

سبک طراحی در بازسازی منزل بسیار موثر است . شما طرحی خاص میخواهید یا طرحی معمولی . با توجه به وقتی که مهندسان معمار قرار میدهند تا طرح نهایی شود و به خواسته کارفرما برسد روی هزینه های و تعرفه های بازسازی اثر میگذارد.

سبک اجرا

سبک اجرا هم در قیمت موثر است. در دنیا نیروهای متخصص و اجرایی تعرفه های خودشان را دارند به طورمثال مجری که 20 سال سابقه اجرایی دارد با مجری که جوان و تازه کار است به لحاظ قیمتی متفاوت است.

متریال های مورد استفاده

متریال های مورد استفاده بسیار در تعیین قیمت بازسازی و زیباسازی منزل و یا هرمکان دیگری تاثیر میگذارد. به طور مثال در بازار انواع کاغذ دیواری های وجود دارد که یک شکل اما جنس آن ها متفاوت است همانطور در بقیه مصالح قیمت متنوع است.

زمان اجرا

زمان اجرا هم مساله ایی تاثیر گذار است . به طور مثال کارفرما درتحویل پروژه خارج از چارت زمانی مشخص تعجیل دارد , همین امر سبب میشود که نیروی اجرایی بیشتری سر پروژه باشند و روی تعرفه ها و هزینه های جاری پروژه موثر است.

وظیفه مهندس های معمار و طراح های داخلی

مهم ترین قسمت کار مهندسی جلوگیری از هزینه های پرت و پیش بینی نشده است این موضوع را با مثال برای شما می آوریم تا متوجه شوید:

در پروژه ایی کارفرما به ما مراجعه کرد که از پروژه آن ها بازدید کنیم و مشاوره دهیم. پروژه توسط تیمی غیر حرفه ایی رهبری شده بود و نیمی از آن انجام شده بود و همین امر سبب شده بود ادامه راه به مشکل بر بخورد زیرا خیلی از عوامل را پیش بینی نکرده بودند و به تنگنا خورده بودند.

کارفرما برای بازسازی وهمچنین جبران اشتباهات تیم قبلی هزینه هایش به دو یا سه برابر افزایش پیدا کرد.

به همین جهت در پروژه های بازسازی و دکوراسیون وجود یک مهندس که هزینه ها را به نحو عالی مدیریت کند بسیار مهم است.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی با بیش از دو دهه تجربه و همچنین نمونه کارهای بسیار ارزنده بصورت تخصصی با تیمی مهندس های با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی و اجرا و بازسازی می باشد.
2 پاسخ
 1. رضا
  رضا گفته:

  با سلام و تشكر فراوان از شركت معماري و دكوراسيون داخلي كارماني كه ويلاي ما را در گلبهار خيلي سريعتر از زمان مورد انتظار ما بازسازي كردند و نكته قابل توجه اين گروه معماري سليقه فوق العاده مديريت شركت در بازسازي است كه واقعا ازشون ممنونم
  با تشكر دكتر احمدي

  پاسخ
 2. Reza
  Reza گفته:

  با سلام و تشكر فراوان از شركت معماري و دكوراسيون داخلي كارماني كه بر خود واجب دانستم با عنوان كردن نظر خود قدرداني كوچكي از مديريت شركت كرده باشم كه خيلي سريعتر از زمان مورد انتظار ما ويلاي ما را در گلبهار بازسازي كردند و سليقه فوق العاده مديريت در طراحي قابل توجه بود
  با تشكر دكتر احمدي

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =