طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا و فضای سبز

در این مطلب بر آن شدیم نمونه کارهایی از معماری و دکوراسیون داخلی طراحی ویلا و فضای سبز مدرن برای شما بیاوریم.

طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا و فضای سبز مدرن دارای اصول استانداردی است که شرکت طراح و مجری باید از قوانین آن پیروی کند.امروزه سبک ویلا یکی از پرطرفدارترین سبک های معماری در ساخت ویلااست.

معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی متشکل از گروهی متخصص در دپارتمان مخصوص طراحی و اجرای ویلا آماده ارائه خدمات می باشد.

بنا به تعریف ویکی پدیا ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت طراحی ویلا و فضای سبز مدرن ساخته می‌شوند.

در ایران در فرهنگ عامه معمولاً به خانه‌هایی که نمای چهار طرف داشته باشند یا سقف شیب‌دار داشته باشند خانه‌های ویلایی گفته می‌شود و در شمال ایران به خاطر اقلیم مرطوب اکثر خانه‌ها به صورت ویلایی ساخته می‌شدند و با گسترش شهرها از تعداد ویلاها در مراکز شهرها کاسته شد ولی در حومه و شهرک‌های ویلاها به چشم می‌خورند.

در حال حاضر به علت شلوغی و آلودگی هوا مردم مایل هستند در مناطق ییلاقی ویلایی مدرن داشته باشند. و در تعطیلات از آن استفاده کنند.به همین منظور برای رفاه و آرامش دراین بازه زمانی باید یک ویلا دارای طراحی کاربردی باشد و اجرای تخصصی رابهمراه خود جهت رفاه اهالی ویلا پیاده سازی کند.

در زیر فایل ویدئویی آماده کردیم جهت آشنایی با سبک طراحی ویلا مدرن :


مقالات مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

به بالای صفحه بردن